kontaktujte nás602 362 724

Akce na vestavěné skříně 30% Vestavěné skříně Ostatní nábytek Kuchyně

Zakázková výroba vestavěných skříní

Vestavěná skříň má oproti těm klasickým několik předností.

K nejdůležitějším patří ta, že ji lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru - skříně do výklenku, zkosených částí podkroví, rohové, do prostoru s vysokými stropy, jednoduše řečeno kterékoliv místo, pokud je to technicky možné, dokážeme ve vašem domově zaplnit.

Vhodným výběrem materiálu a barevného odstínu dokážeme náš výrobek nenásilně zakombinovat i do vašeho stávajícího prostoru.

Vestavěné skříně vyrábíme standardně z lamina o tloušťce 18mm, které nabízí široký výběr barevností od klasických dřevodekorů (buk, dub, borovice... a mnoho dalších) až po, v dnešní době oblíbené, barevné odstíny (různé odstíny červené, modré, zelené…).

Nejčastějším řešením dveří u vestavněných skříní jsou posuvné dveře, dále se dělají otevírací - pantové a skládací.

Rámy

Rámy nabízíme ve variantách:

  • ocelový systém v barvě stříbrné, zlaté, mandlově zlaté, hnědé, bílé, černé, mosaz, chrom nebo barvy sladěné s daným dřevodekorem
  • hliníkový systém v různých tvarových provedeních, tento systém je v dnešní době velmi oblíbený, luxusní a uspokojí i velmi náročného zákazníka

Výplň

Jako výplň dveří si může zákazník vybírat z nabídky materiálů: již dříve zmiňované lamino, zrcadla - stříbrná, bronz, grafit, dále mléčné sklo nebo Lacobel - barevná skla. Skleněné a zrcadlové výplně jsou opatřeny bezpečnostní fólií, která v případě rozbití zabrání vysypání rozbité výplně.

Rozmístění

Dále je důležité vnitřní rozmístění, které je potřeba si dobře promyslet. Pokud nemáte přesnou představu, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Doplňky

Jako doplňky vestavěných skříní slouží klasické police, šatní tyče, sklápěcí tyče, zásuvky, výsuvy na ramínka, kalhoty či kravaty, výsuvné drátěné koše.

Novinky